Zmiany w Stowarzyszeniu Dorożkarzy Krakowskich

Od stycznia 2019 roku, dorożkarze świadczą swoje usługi w oparciu o nowe umowy oraz warunki, które obowiązywać będą przez najbliższe trzy lata.

Od stycznia, zmieniła się również struktura Stowarzyszenia Dorożkarzy Krakowskich oraz Zarząd.

Na chwilę obecną w skład SDK wchodzi 16 przedsiębiorców świadczących swoje usługi dorożkami konnymi w Rynku Głównym. Jest to grupa osób, których połączyła silna motywacja do przybliżenia Mieszkańcom Krakowa oraz Turystom specyfiki pracy dorożkarzy, chęć odbywania szkoleń i poszerzania swoich umiejętności i wiedzy, a także utrzymywanie wysokiego standardu świadczenia usług.

Celem SDK jest przede wszystkim podnoszenie kwalifikacji zawodowych powożących, rozwój osobisty poprzez organizację szkoleń i konwersatoriów oraz pielęgnowanie pamięci o tradycjach dorożkarstwa krakowskiego.

Stowarzyszenie jest również grupą, której zadaniem jest podejmowanie współpracy na różnych obszarach działalności społecznej, informacyjnej oraz na poziomie współpracy z administracją publiczną.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące działalności Stowarzyszenia oraz jego członków, zachęcamy do kontaktu przez formularz, dostępny w zakładce „Kontakt”.

 

 

 

 

 

0 komentarzy

Skomentuj

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. więcej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zamknij